Markalar açısından en önemli detay bence çalıştığın reklam ajansını en doğru şekilde seçmek olacaktır.Malesef günümüzde reklam ajansı olarak bir çok kuruluş var ancak bunların sadece bir kaçı kapsamlı bir hizmet vermektedir.

Bir Reklam Ajansı Markaya Neler Katmalı?

Bir markanız var, reklam ajansı olarak önce bu markanızın kurumsal logosunu tasarlamak en baş görev olmalı.Bu logodan yola çıkacak olan reklam ajansı daha sonra sırasıyla kurumsal kimliğinizi tasarladıktan sonra web sitesinizi hızlı bir şekilde kodlamaya geçmeli.Reklam ajansları hünerlerini en çok da bu alanda yani web sitesi tasarımında gerçekleştirmeli.Çünkü Google SEO açısından hayati öneme sahip bu kapsamlı web sitesi markanızı adeta ip üzerinden alacaktır.

Hizmet bunlarla sınırla kalmamalı;

Logo, kurumsal kimlik ve web sitesi tamam, şimdi ise sırada reklam tanıtım hizmetleri gelecektir.Markayı en iyi bir şekilde tanıtan reklam ayağı olarak tanıtım filmi marka için adeta en önemli reklam özelliğidir. İyi bir tanıtım filmi sizlere hangi yolları açacağını düşünemezsiniz bile.
Tüm bu reklam hizmetleri bittikten sonra işlerimiz bununla da sınırlı kalmamalı. Markanın sosyal medya kontrollerini ele geçirmeli ve bu sosyal medya hesaplarından bütün desteklerini marka ile anlaşarak sağlamalı. Sosyal medyada sponsorlu reklamlarla sizin müşteri kitlenizi ayarlayacak olan tek kurum reklam ajanslarıdır.

Reklam Samsun Bu Hizmetleri Ne kadarını Yapıyor?

Samsun Reklam Ajansı olan reklamsamsun.com Samsun’un en kapsamlı reklam ajanslarından birisidir.Bünyesinde Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Reklam Filmi, Web Sitesi, Sosyal Medya Kontrolü gibi bir çok alanda hizmetlerini sürdürürken Medya şirketi olan Samsun Merkez Haber‘i de bünyesine katarak Samsun’a hizmet vermeye başlamıştır.

3 comments on “Reklam ajansı seçerken nelere dikkat edilmeli

  1. Samsunun en kapsamlı reklam ajansı bana göre Reklam Samsun. her anlamda bana destek oldular. güvenerek sosyal medyamı teslim ettim.

  2. Reklam Samsun Samsunun en kapsamlı reklam ajansı bana da çok destek oldular tebrik ediyorum kendilerini. Bloglarını da okumaya çalışıyorum

  3. Blog haberinizde dediğiniz gibi kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlar var. Güzel yorumlamışsınız bence tebrik ederim
    ü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geç!