Artık günümüzde sıklıkla kullanılan teknolojik cihazlar değişiyor, değiştikçe de kullanım şartları ve sıklıkları da artıyor.

Özellikle geçtiğimiz yıllara nazaran bilgisayar, laptop, ipad gibi teknolojik aletler günümüzde zirvedeyken geldiğimiz nokta itibariyle mobil kullanım zirveye adeta tek başına hâkim oldu.

Peki mobil kullanım neleri değiştirdi?

Bu sorunun birçok cevabı vardır ancak tek bir kelime ile cevap verirsek kesinlikle kolaylık olur…

Günümüzde mobil kullanımın artmasının asıl sebebi yaşantımızı ve iş kariyerlerimizi de beraberinde getiren kolaylık oldu.

Bu kolaylık hem iş hayatımızda hem de özel hayatımızda, bir çok alanda bizlere kolaylık getirirken büyüyerek gelişen dev firmalara da yol gösterdi…

Mobil kullanım en çok dijital dünyayı da alt üst etti adeta. Keza iş dünyasına yön veren birçok web siteleri, yerini instagram gönderilerine, yazılı açıklamalar ise yerini Facebook Hikayelerine bıraktı.

Artık her yapılan açıklama ya instagram hikayelerinde paylaşılarak yapılıyor ya da facebook gönderilerinde yapılmakta.

Artık her şirketin arka planda bir reklam ajansı ve bu ajanslarında yönettiği güçlü sosyal medyalar var. Bu sosyal medya danışmanlığı instagram sayfalarınızı değiştirirken genel olarak kurumsal bir yapıya sokuyor ve oradan oluşturulan sponsorlu reklamlarla firmaların birbirlerine olan rekabeti arttırıyor.

Sizde çok geçmeden bir reklam ajansı ile anlaşarak beraberinde sosyal medya danışmanlığı ile firmanızı güçlendirip dijital dünyada ve Google‘da kalıcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bizimle İletişime Geç!